سامان ملک | مرکز امن و آنلاین معاملات ملکی

لوگوی خطی

متراژ ملک

متر
متر

تعداد اتاق خواب

از
از

آپارتمان لاهیجان

هیچ ملکی یافت نشد

امروز به مباحث خانه لاهیجان، خرید خانه در لاهیجان، قیمت آپارتمان در لاهیجان گیلان، اجاره خانه در لاهیجان، فروش خانه باغ در لاهیجان، اجاره‌ی آپارتمان در لاهیجان، قیمت اجاره خانه در لاهیجان، فروش خانه روستایی در لاهیجان و خانه های اجاره ای در لاهیجان می‌‌پردازیم. خرید خانه لاهیجان نیازمند کمک گرفتن از مشاورین املاک معتبر است. در مقدمات بحث جا دارد تا در خصوص ویژگی های لاهیجان صحبت کنیم. لاهیجان واقع در استان گیلان بالغ بر صد هزار نفر را در خود جای داده است. به همین جهت در دسته‌ی پرجمعیت ترین شهرهای استان گیلان و حتی کشور قرار دارد. لاهیجان شهری قدیمی و باستانی است. این شهر به علت مجاورت با دریای خزر طبیعت بی‌نظیری دارد. زیبایی های لاهیجان چشم‌نواز است.

خرید خانه لاهیجان شرایطی مثل سایر شهرهای شمالی دارد‌. همان طور که می‌دانید شمال کشور از نظر آب و هوا و سرسبزی طبیعت وضعیت ویژه ای دارد. لاهیجان هم از این قضیه مستثنی نیست. بنابراین هر آن چه از زیبایی های بکر و طبیعی بخواهید در لاهیجان پیدا می‌شود. آب و هوای لاهیجان معتدل و مرطوب است. مردم لاهیجان زبانشان گیلکی است. همچنین با لهجه‌ی خاصی زبان گیلکی را ادا می‌کنند. در فصول مختلف سال جلوه‌ها و جاذبه های طبیعت در لاهیجان همچنان پابرجا است. در فصل زمستان شاهد وزش بادهای گرم خواهید بود. معمولا در فصول سرد سال لاهیجان زیبا از برف سفید پوش می‌شود. از نظر وضعیت جغرافیایی در شرق لاهیجان لنگرود، در شمال دریای خزر و در غرب آستانه ی اشرفیه ی زیبا قرار دارد. این شهر پرجمعیت استان حدودا چهارصد کیلومتر مساحت دارد. در لاهیجان چندین دهستان وجود دارند که هر کدام طبیعت زیبای خاص خودشان را دارا هستند.

موقعیت ویژه ی خرید خانه در مناطق مختلف لاهیجان

خانه لاهیجان گزینه‌ای است که یک زندگی آرام را برای شما فراهم خواهد کرد. همان طور که می‌دانید، لاهیجان یکی از شهرهای پیشرفته ی استان گیلان است. از نظر فاصله با مرکز استان یعنی شهر رشت لاهیجان در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد. به همین جهت دسترسی شما را به مرکز استان تسهیل می‌کند. زندگی در شهر زیبای لاهیجان رویایی و بی نظیر است. آب و هوای خوب، طبیعت زیبا، بناهای تاریخی، دریا، اماکن مذهبی و.‌‌.. همگی در جذابیت این شهر موثر هستند‌. بسیاری از توریست ها و گردشگران پس از یک بار سفر به لاهیجان به زندگی در آن علاقه مند می‌شوند. به همین جهت است که به دنبال خرید خانه در لاهیجان می‌روند.

به ادامه‌ی مباحث معاملات خانه لاهیجان می‌پردازیم. در واقع برای یک گردشگر غیربومی وجود چنین طبیعت خاص و بی نظیری در مجاورت محل زندگی یک نعمت به شمار می‌آید. یکی از دلایلی که معاملات خرید و فروش خانه در لاهیجان رونق گرفته است هم همین بحث گردشگری می‌باشد. هر چقدر که میزان گردشگر پذیری یک شهر بیشتر باشد، املاک آن شهر هم طرفداران بیشتری پیدا خواهند کرد. زندگی شهرنشینی مخصوصا در استان های پرجمعیت و آلوده ی کشور برای افراد خسته کننده شده است. از این رو آنها به دنبال راه فراری هستند تا خود را از شر شلوغی های این سبک زندگی آشفته خلاص کنند. مسلما لاهیجان یک محل پناهی برای این افراد خواهد بود. اگر می‌خواهید از آب و هوای سالم و طبیعت روح انگیز لاهیجان برای همیشه بهره مند شوید از خانه های لاهیجان بازدید کنید. مسلما گزینه‌های فراوانی وجود دارند که باب میل شما باشند.

انواع معاملات مربوط به خانه در شهر لاهیجان

خرید خانه لاهیجان: بسیاری از افراد علاقه مند مالکیت خانه های لاهیجان هستند. این افراد می‌توانند با بررسی گزینه‌های بی‌شماری که جهت فروش خانه در لاهیجان وجود دارند، ملک مورد علاقه ی خود را پیدا کنند. لاهیجان خانه های روستایی و خانه های شهری زیادی در خود دارد. این بستگی به خودتان دارد که می‌خواهید در مناطق شهری یا روستایی زندگی کنید‌. مشاورین املاک لاهیجان تمامی راهنمایی های لازم برای یک خرید ایمن را به شما توضیح خواهند داد‌. می‌توانید توقعات خود را از یک خانه با مشاورین املاک مطرح کنید تا آنها بهترین گزینه را برایتان انتخاب کنند. البته در نهایت این شما هستید که بهترین گزینه‌ی مطابق با سلیقه و بودجه ی خود را خریداری می‌کنید.

اجاره خانه در لاهیجان: یکی از روش هایی که می‌توانید برای تهیه ی خانه در لاهیجان انتخاب کنید، اجاره خانه است. اجاره این فرصت را برایتان فراهم می‌کند که با صرف هزینه ی پایین اقامت خوبی را در این شهر زیبا برای خود رقم بزنید. اجاره خانه در لاهیجان هم به صورت بلند مدت و هم به صورت کوتاه مدت است. یعنی اگر قصد دارید که مدت طولانی در لاهیجان کار کنید و بمانید قراردادهای یک ساله‌‌ی اجاره را انتخاب کنید. در لاهیجان اجاره‌ی ویلا، خانه، خانه باغ و… به صورت روزانه هم انجام می‌شود. اگر قصد مسافرت به لاهیجان دارید می‌توانید خانه های آن را برای مدت اقامت خود اجاره کنید.

مراحل و قیمت خرید خانه‌های لاهیجان

اگر به دنبال خرید خانه لاهیجان هستید مواردی را که اشاره خواهیم کرد مورد توجه قرار دهید. لاهیجان به دلیل تنوع روستاهایی که دارد گزینه‌های خرید خانه‌ی متنوعی را دارد. بنابراین مطمئن باشید که خانه‌ای مطابق سلیقه ی خود را حتما در این شهر پیدا خواهید کرد. برای اینکه گزینه‌های مختلف خرید خانه را پیدا کنید باید به سایت مشاورین املاک مراجعه کنید. یک نکته ی مهم در انجام معاملات ملکی انتخاب کردن مشاور املاک خوب است. مشاورین املاکی که بر منطقه‌ی مورد نظر شما تسلط داشته باشند، گزینه های متنوع تری را پیش روی شما خواهند گذاشت.

سعی کنید رنج قیمتی که برای خرید خانه لاهیجان توان پرداختش را دارید مشخص کنید. سپس به بررسی شرایط خانه، متراژ، منطقه و… بپردازید. معمولا قیمت خانه در لاهیجان نسبت دیگر نقاط کشور که جزء کلانشهرها محسوب می‌شوند، کمتر است. با این حال همچنان برخی از موارد وجود دارند که در تعیین قیمت یک خانه اثرگذار هستند. خانه باغ ها و ویلاهای لوکسی که در این شهر ساخته می‌شوند نسبت به خانه های روستایی ساده گران تر هستند. همچنین خانه ها و ویلاهایی که در مناطق گردشگری لاهیجان ساخته شده اند، هم برای خرید و هم برای اجاره هزینه‌ی بیشتری را بر دوش شما خواهند انداخت.

نگاهی بر بناهای تاریخی لاهیجان

خانه لاهیجان دسترسی به اماکن تاریخی شهر را آسان می‌کند. یکی از بناهای تاریخی که در لاهیجان وجود دارد پل خشتی است. احتمالا شما هم اسم پل خشتی را شنیده یا از آن بازدید کرده اید. نام دیگر پل خشتی، پل پردسر است. این پل دارای رنگ قرمز آجری است. چون که از آجرهایی با همین رنگ ساخته شده است. پل خشتی لاهیجان به گونه ای ساخته شده است که در برابر رطوبت و آب مقاوم باشد. قدمت تاریخی پل خشتی به قرن نهم هجری برمی‌گردد.

با خرید خانه لاهیجان بقعه های زیارتی در نزدیکی شما خواهند بود. بقعه‌ی میرشمس یکی از بقعه های تاریخی لاهیجان است که بافت آجری دارد. این بقعه در خیابان شهدا قرار دارد. قدمت تاریخی بقعه‌ی میرشمس به دوران صفویان برمی‌گردد. بسیاری از افراد از فضای معنوی این بقعه‌ی تاریخی و زیبا بازدید می‌کنند. اگر شما هم به بقعه های قدیمی علاقه‌مند هستید حتما به سمت خیابان شهدای لاهیجان بروید تا از این بقعه‌ی قدیمی دیدن کنید.

مسجد جامع لاهیجان یکی دیگر از جاذبه های مذهبی شهر دل‌نشین لاهیجان است‌. این مسجد مثل سایر اماکن مذهبی لاهیجان قدمت تاریخی زیادی دارد. در مسجد جامع لاهیجان بقعه هایی وجود دارند که می‌توانید به زیارت آنها بروید.

بقعه‌ی چهار اولیا که نام دیگر آن بقعه‌ی چهار پادشاهان است جزء بناهای تاریخی و قدیمی لاهیجان محسوب می‌شود. به نظر می‌رسد که این بقعه در زمان وجود سلسله ی صفویان ساخته شده است. این بقعه بافت مذهبی خود را همچنان حفظ کرده است. بقعه ی چهار اولیا نمادی از معماری مذهبی نیز به شمار می‌رود. نقاشی های مذهبی روی دیوارهای این بقعه تاییدی بر این ادعا است.

مرکز امن و آنلاین معاملات ملکی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جهت مشاوره با شماره ” 09162167100 ” تماس گرفته و یا فرم را تکمیل کنید.