لوگوی خطی

یزد، یزد

پیش فروش اقساطی
آپارتمان در یزد

سامانه خرید و فروش املاک سامان ملک به دلیل افزایش قیمت آپارتمان ها در سال های اخیر و کاهش قدرت خرید مردم، پیش پیش فروش آپارتمان در یزد را شروع کرده است. برای افرادی که پول لازم برای خرید خانه یزد را ندارند، پیش خرید آپارتمان را پیشنهاد می کنیم، چون تفاوت قیمت پیش خرید آپارتمان نسبت به قیمت آپارتمان در یزد بین 10 تا 30 درصد کمتر است.

در حال حاضر پیش فروش آپارتمان در یزد برای واحدهای آپارتمان لوکس فرحزاد تفت در سامان ملک انجام می شود:

چرا برای پیش فروش آپارتمان در یزد به سامان ملک اعتماد کنیم؟

پیش خرید آپارتمان یزد چه مزیتی برای من دارد؟

ثبت درخواست مشاوره و بازدید آپارتمان های پیش فروش در یزد

اگر برای سرمایه گذاری در پیش فروش آپارتمان در یزد، نیاز به مشاوره، درخواست بازدید یا سوال خاصی دارید، فرم زیر را پر کنید. مشاوران ملکی سامان ملک در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

با ما تماس بگیرید:

ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

سوالات متداول در پیش فروش آپارتمان یزد

1. نحوه پرداخت اقساط در پیش فروش آپارتمان یزد به چه شکل است؟

در پیش فروش اقساطی آپارتمان در یزد، 35% مبلغ قرارداد به صورت نقد و مابقی به صورت اقساط در 20 ماه باید پرداخت شود.

2. موعد تحویل آپارتمان های پیش خرید شده چه زمانی است؟

موعد تحویل آپارتمان های پیش فروش فرحزاد تفت، در شهریورماه 1403 است.

3. موقعیت جغرافیایی آپارتمان های پیش فروش در یزد دقیقا کجاست؟

در حال حاضر، پیش فروش آپارتمان یزد برای آپارتمان های فرحزاد در تفت صورت می گیرد که در منطقه دانشگاه آزاد واقع شده است.

4. وضعیت سند آپارتمان ها به چه صورت است؟

سند زمین آپارتمان های پیش فروش در یزد، از نوع وکالتی است.

5. از کجا پیش فروش آپارتمان یزد را اعتبارسنجی کنیم؟

این آپارتمان ها طبق قوانین ساخت و ساز نظام مهندسی و شهرداری ساخته می شوند و اگر تمایل به پیش خرید آپارتمان در یزد داشته باشید، عکس از تمام مراحل و اسناد اداری به شما ارائه می شود.

6. پیش خرید آپارتمان بهتر است یا منزل ویلایی؟

انتخاب بین خرید خانه حیاط دار و آپارتمان کاملا سلیقه ای است، ولی اگر بخواهیم مقایسه کنیم می توان گفت که قیمت آپارتمان کم تر از منزل ویلایی است و نیاز به نگهداری و نگهبان اختصاصی ندارد. همچنین خانه ویلایی هیچ وقت پیش فروش نمی شود.

7. سرمایه گذاری روی آپارتمان چقدر می تواند سوددهی داشته باشد؟

سرمایه گذاری در پیش فروش آپارتمان در یزد تحت 3 عامل می تواند سودآور باشد:

 1. سود حاصل از تکمیل پروژه که معمولا آپارتمان های نیمه ساخته پس از تکمیل، ارزش افزوده بیشتری نسبت به آپارتمان های کامل برای خریدار دارند.
 2. امکان سرمایه گذاری با مبلغ کم و به صورت اقساطی در پیش خرید آپارتمان یزد وجود دارد، بنابراین میزان سود حاصله به نسبت سرمایه وارده در قیاس با سایر روش ها بیشتر خواهد بود.
 3. قیمت هر متر آپارتمانی که نیمه ساز پیش فروش می شود، با قیمت هر متر اپارتمان ساخته شده در همان منطقه حداقل 5% تفاوت قیمت دارد. بنابراین می توان پیش فروش آپارتمان یزد را یک سرمایه گذاری خوب و سودمند نامید.

پیش فروش آپارتمان در یزد

در اقتصاد امروز ایران، خیلی از مردم یزد برای خانه دار شدن، به دنبال آگهی های پیش فروش آپارتمان یزد هستند. بسیاری از پیمانکاران و معماران خانه‌ها و آپارتمان‌هایی می‌سازند و قیمت را برای خریداران قسط ‌بندی می‌کنند تا افراد بیشتری قدرت خرید داشته باشند و میزان بیشتری از واحد ها به فروش برسد.
بیشتر ساخت‌ و ساز آپارتمان های پیش فروش در اطراف شهر یزد انجام می‌شود. به عنوان مثال سامان ملک در حال حاضر پیش فروش آپارتمان های یزد را در شهرستان تفت شروع کرده است. بلوک 1 و 2 اپارتمان های لوکس عمارت فرحزاد برای سال 1403 تحویل داده می شوند.

نکات مهم در خرید آپارتمان پیش فروش در یزد

در پیش فروش اقساطی آپارتمان در یزد، گاهی میان خریدار و فروشنده اختلاف هایی پیش می آید. برای پیشگیری از این نوع چالش ها، نکات زیر را پیش خرید آپارتمان یزد در نظر داشته باشد:

 • وجود مشخصات کامل مالک در قرارداد پیش فروش مثل نام و تاریخ تولد و شماره شناسنامه و نشانی و شماره تماس و…
 • اطمینان از صحت سند و ملک
 • اطمینان از صحت جواز ساخت
 • وجود مشخصات کامل آپارتمان پیش فروش در سند خرید: مثل مساحت، در طبقه چندم، واحد چندم، شماره ثبت ملک اصلی، داشتن انباری و پارکینگ، اشتراکات آب، برق، گاز، تلفن و …
 • ذکر مشخصات ملک مثل نقشه، تعداد اتاق‌خواب‌ها، کمد دیواری، جنس مصالح، رنگ، شیرآلات، دستگیره، سیم ‌کشی، رادیاتورها، آیفون، در‌ها، کلید و پریز، کولر، کابینت، سرویس بهداشتی و…، نمای بیرونی، سیستم گرمایشی و سرمایشی و …
 • تعیین قیمت آپارتمان قسطی در یزد (معمولا مبلغی را در زمان عقد قرارداد از خریدار می‌گیرند. جریمه پرداخت نکردن قسط نیز باید در قرارداد با تمام جزئیات عنوان شود)
 • تعیین چگونگی پرداخت قیمت آپارتمان خریداری شده در یزد
 • تعیین تعداد اقساط و نحوه پرداخت هر قسط در قرارداد نوشته شود
 • مشخص کردن زمان تحویل آپارتمان پیش فروش یزد

 

چرا پیش خرید آپارتمان در یزد؟

از فواید پیش فروش ملک برای خریدار این است که می تواند آن را به صورت قسطی پرداخت کند. هم چنین چون به صورت کامل تکمیل نشده است، می تواند حتی در روند ساخت آپارتمانی که پیش خرید کرده، نظرات خود را هم اعمال کند.
البته این مورد را هم در نظر داشته باشید که پیش فروش آپارتمان های یزد، معایبی هم دارد. مثلا چون هنوز کامل ساخته نشده، ممکن است در نهایت آن چیزی نباشد که در نظر داشته اید. گاهی هم اختلافاتی بین خریدار و فروشنده پیش می آید.
اگر می خواهید برای سرمایه گذاری روی پیش فروش آپارتمان در یزد اقدام کنید، مشاوران املاک سامان ملک در خدمت شما هستند تا با مشاوره رایگان ملکی شما در در انتخاب آپارتمان مناسب راهنمایی کنند.

کپی رایت 2023 .  تمامی حقوق برای سامان ملک محفوظ است.

enamad.jpg
samandehi.jpg

دریافت مشاوره رایگان

جهت مشاوره با شماره ” 09162167100 ” تماس گرفته و یا فرم را تکمیل کنید.