دریافت مشاوره رایگان

سامان ملک | مرکز امن و آنلاین معاملات ملکی

لوگوی خطی

متراژ ملک

متر
متر

تعداد اتاق خواب

از
از

املاک شهرک مهرآوران یزد

یزد ، صفائیه ، شهرک مهرآوران
122m2
اتاق : 2
حمام : 1
یزد ، صفائیه ، شهرک مهرآوران
122m2
اتاق : 2
حمام : 1
صفائیه، مهرآوران، شهرک فراز، خیابان ترنج
200m2
صفائیه، مهرآوران، شهرک فراز، خیابان ترنج
200m2
یزد، صفائیه، شهرک مهرآوران
380m2
اتاق : 6
حمام : 2
یزد، صفائیه، شهرک مهرآوران
380m2
اتاق : 6
حمام : 2
یزد ، صفائیه ، شهرک مهرآوران ، فاز یک
300m2
اتاق : 2
حمام : نامشخص
یزد ، صفائیه ، شهرک مهرآوران ، فاز یک
300m2
اتاق : 2
حمام : نامشخص

مستغلات و املاک شهرک مهرآوران

املاک مهرآوران یزد

یکی از محبوب ترین املاک در شهر یزد، املاک شهرک مهرآوران می  باشد که به علت نوساز بودن و همچنین قرار داشتن در یکی از بهترین مناطق شهر یزد از ارزش بالایی برخوردار است. امروزه بسیاری از فعالین حوزه خرید و فروش املاک یزد بازگشت سود و سرمایه گذاری در این منطقه را تضمینی می دانند. املاک شهرک مهرآوران در واقع در بلوک های شهرک اندیشه، فجر، فرهنگیان و کوی آریا قرار دارد. در این منطقه مغازه ها و فروشگاه بسیار و متنوعی قراردارد که به دلیل تراکم جمعیت مناسب، از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشند. در صورتی که شما قصد دارید تا در این منطقه ملکی را خریداری یا اجاره نمایید، مشاورین املاک سامان ملک یزد در کنار شما هستند تا بتوانید معامله ای امن و مطمئن را تجربه کنید.

ساخت و ساز املاک شهرک مهرآوران

همانطور که گفته شد شهرک مهرآوران یکی از محله هایی است که در چند سال اخیر افتتاح گردیده و رونق گرفته به همین دلیل در این منطقه همچنان ساخت و ساز های بسیاری را می توان مشاهده کرد. خانه ها و آپارتمان های این منطقه به دلیل نوساز بودن بسیار وضعیت مناسبی برای زندگی دارند و از امکانات خوبی برخوردار می باشند. زیرساخت ها و نحوه قطعه بندی زمین در شهرک مهرآوران یزد مطابق با استانداردهای به روز شهرسازی انجام شده است. پیشرفت بسیار خوب فعالیت های عمرانی و ارزش افزوده املاک شهرک مهرآوران نظر فعالین اقتصادی در حوزه املاک یزد را به این منطقه جلب کرده است.

مشاورین املاک شهرک مهرآوران

در سرتاسر این منطقه دفاتر معاملات املاک بسیاری وجود دارند. دلیل این موضوع مورد توجه قرار گرفتن زمین های شهرک مهرآوران توسط فعالین حوزه املاک یزد است. زمان ثابت کرده است که خرید زمین در شهرک مهرآوران می تواند ارزش افزوده بسیار خوبی را در بلند مدت برای خریدار به ارمغان بیاورد. هنگام خرید ملک در این منطقه حتما اصالت سند مالکیت را از شهرداری منطقه استعلام بگیرید.

قیمت املاک شهرک مهرآوران یزد

طبق گفته های بالا متوجه شدیم که املاک و زمین هایی که در این منطقه قرار دارند از ارزش بالایی برخوردارهستند. همچنین ارزش و قیمت املاک شهرک مهرآوران هر روز در حال افزایش است. املاک شهرک مهرآوران یزد بسیار مرغوب می باشند، سبک معماری ساختمان های این منطقه بسیار امروزی، شیک و با امکانات به روز است به همین دلیل قیمت خانه ها و آپارتمان در شهرک مهرآوران تا حدی بالا می باشد. قیمت املاک شهرک مهرآوران بستگی به امکانات، مساحت و سبک ساخت ملک و کیفیت مصالح به کار رفته دارد. بافت مدرن و آب و هوای بسیار معتدل در این منطقه باعث محبوبیت و افزایش قیمت املاک این منطقه شده است.

متوسط قیمت اجاره املاک شهرک مهرآوران

قیمت اجاره املاک شهرک مهرآوران با توجه به افزایش تورم و چند برابر شدن ارزش ملک بسیار بالا رفته است. با این وجود همچنان می توان ملکی مناسبی را با نرخ اجاره مناسب در این منطقه پیدا کرد. قیمت اجاره املاک در این منطقه بستگی به عوامل متعدد و مختلفی دارد. طبقه و متراژ ملک مورد نظر ، نوساز بودن و کیفیت ساختمان تاثیر بسیار زیادی در افزایش یا کاهش نرخ اجاره دارد. شما می توانید با مراجعه به وبسایت سامان ملک یزد و ارسال فرم درخواست مشاوره رایگان از قیمت و وضعیت اجاره ملک در این منطقه مطلع شوید.

فرصت های فراغت برای ساکنین املاک شهرک مهرآوران

شهرک مهرآوران به دلیل رونقی که گرفته است دارای مراکز خرید و پارک های متعددی است. علاوه بر آن، این منطقه بسیار نزدیک به محله صفائیه است به همین دلیل  یکی از بهترین مناطق برای افرادی است که به  تفریح و گذراندن وقت خود اهمیت می دهند. ساکنین این منطقه می توانند برای سرگرم شدن خود  به مراکز تفریحی، مجتمع های تجاری، رستوران ها و مجموعه دخمه زرتشتیان در شهرک مهرآوران مراجعه کنند.

پارک های متعدد در منطقه املاک شهرک مهرآوران

در شهرک مهرآوران و اطراف آن پارک های بسیار زیاد و زیبایی قرار دارد که تعداد آن ها هر روز در حال افزایش است. ساکنین این منطقه می توانند از زیبایی فضای سبز و امکانات رفاهی بسیار مناسب آن ها استفاده کنند. وجود پارک های بسیار زیبا و بزرگ باعث شده تا گذراندن وقت، تفریح و یا ورزش صبحگاهی برای ساکنین این منطقه بسیار دلچسب شود. برخی از پارک های این منطقه عبارتند از:

 • بوستان بزرگ مهرآوران
 • پارک توحید
 • پارک شهرک اندیشه
 • پارک شهرک فراز

مرکز خرید ها در منطقه شهرک مهرآوران

وجود مغازه ها و فروشگاه های بسیار در این منطقه باعث شده تا ساکنین در این محله برای تهیه مایحتاج خود نیاز به مراجعه به دیگر مناطق نداشته باشند. علاوه بر آن همانطور که گفته شد این منطقه بسیار نزدیک به محله صفائیه می باشد به همین دلیل ساکنین برای خرید های خود می توانند با طی کردن مسافت کوتاهی به فروشگاه مورد نظر خود برسند. خرید و فروش مغازه شهرک مهرآوران یزد به صورت نسخه ای صورت می گیرد زیرا به ندرت مالکان تجاری تصمیم به فروش می گیرند.
برخی از مراکز خرید در این منطقه عبارتند از:

 • مرکز خرید نگین
 • هایپر مارکت سید
 • فروشگاه لادن

فرصت های فرهنگی برای ساکنین املاک شهرک مهرآوران

همانطور که گفته شد این منطقه هر روز در حال گسترش و رونق گرفتن است به همین دلیل در شهرک مهرآوران هر روز آموزشگاه ها و مراکز فرهنگی جدید افتتاح می شوند. در این منطقه آموزشگاه ها، کتابخانه و دیگر مراکز فرهنگی بسیاری وجود دارد. به همین دلیل ساکنین و والدینی که در این منطقه سکونت دارند بابت تحصیل و پژوهش فرزندان خود هیچ نگرانی نخواهند داشت.
برخی از این مراکز فرهنگی عبارتند از:

 • آموزشگاه همیلا
 • آموزشگاه ندای داوود
 • کتابخانه دکتر جوادی
 

دانشگاه های اطراف املاک شهرک مهرآوران

املاک شهرک مهرآوران به دانشگاه های شهر یزد بسیار نزدیک است. به طور مثال یکی از ورودی های دانشگاه یزد تقریبا چسبیده به این منطقه است. علاوه بر آن در سرتاسر این منطقه ایستگاه اتوبوس بسیاری نیز وجود دارد که ساکنین می توانند به راحتی وسیله آن به دانشگاه های منصقه صفائیه دسترسی داشته باشند. به همین دلیل دانشجویان و خانواده های ساکن در شهرک مهرآوران برای رفت و آمد به مراکز آموزشی و دانشگاه های شهر یزد نگرانی خاصی نخواهند داشت.

رستوران ها در منطقه املاک شهرک مهرآوران

ساکنین شهرک مهرآوران برای گذراندن وقت خود و تفریح به راحتی می توانند به رستوران های خوب شهرک مهرآوران یزد سر بزنند. وجود طیف رستوران های مختلف در این منطقه باعث شده تا افراد بتوانند با هر سلیقه ای به رستوران های خوب شهرک مهرآوران مراجعه کنند. در این منطقه رستوران های متنوعی از جمله رستوران های سنتی، فست فود و رستوران های خاص و شیک وجود دارد. برخی از این رستوران ها عبارتند از:

 • کباب سرای یاس
 • رستوران جا کباب
 • رستوران لیمو ترش
 • رستوران انتظار
 

مراکز درمانی در منطقه املاک شهرک مهرآوران

همانطور که گفته شد ساکنین املاک مهرآوران یزد برای دستیابی به مراکز درمانی و بیمارستان ها در صورت لزوم مشکلی نخواهند داشت. در نزدیکی این منطقه بیمارستان مجهز شهید صدوقی یزد وجود دارد. علاوه بر آن در شهرک مهرآوران و اطراف آن تعداد بسیاری داروخانه وجود دارد که ساکنین می توانند در مواقع نیاز به راحتی به آن ها مراجعه کنند.
برخی از این مراکز درمانی عبارتند از:

 • بیمارستان شهید صدوقی
 • داروخانه گلستان
 • داروخانه امید
 

هتل ها و اقامتگاه ها در منطقه املاک شهرک مهرآوران

افرادی که از دیگر مناطق و شهر ها قصد خرید املاک شهرک مهرآوران دارند ممکن است درباره اقامت خود در هنگام معامله املاک در این منطقه نگرانی داشته باشند. در این منطقه و نزدیکی آن چندین هتل بسیار مجلل ، مسافرخانه های شخصی و سوئیت جهت اجاره روزانه وجود دارد.

برخی از هتل های نزدیک به این منطقه عبارتند از:

 • هتل ارگ جدید
 • هتل راه و ماه

هتل ارگ جدید

هتل چهار ستاره ارگ جدید در شهر یزد و در کنار یکی از بناهای تاریخی مشهو این شهر یعنی دخمه زرتشتیان واقع شده است. این هتل با داشتن نمایی از آجر و کاهگل که نماینگر طراحی سنتی است دارای 138 اتاق و 12 سوئیت VIP می باشد. این هتل از امکانات رفاهی بسیاری مانند سالن جشن، سالن کنفرانس، فضای ورزشی بوت کمپ، سالن تولد، کافی شاپ، غرفه صنایع دستی و… می باشد. این هتل که در کوه های مجاور واقع شده است فاصله ی 10 تا 15 دقیقه ای را با شهر و امکانات رفاهی دارد.

هتل راه و ما

هتل راه و ما یزد، هتلی چهار ستاره است که در نزدیکی املاک مهرآوران واقع شده است. این هتل که در سال 1396 ساخته شده است دارای معماری مدرن و 30 اتاق می باشد. هتل راه و ما دارای امکانات رفاهی بسیاری مانند سالن کنفرانس، رستوران، تالار، اینترنت، چایخانه سنتی و… است.

مدرسه های منطقه املاک شهرک مهرآوران

در سراسر این منطقه و اطراف آن مدارس بسیار معتبر، نوساز و با سطح علمی بالا وجود دارد که همین موضوع باعث شده تا ساکنین این منطقه هیچ نگرانی بابت تحصیل فرزندان خود و رفت و آمد آن ها به مدارس نداشته باشند. برخی از این مدارس عبارتند از:

 • مدرسه حضرت ابوالفضل
 • مدرسه محمد رسول الله
 • مدرسه شیوا صبوری
 • مدرسه صاحب الزمان
 

موقعیت منطقه املاک شهرک مهرآوران یزد

منطقه املاک شهرک مهرآوران تقریبا در گوشه ی شهر یزد قرار گرفته اما به دلیل نزدیکی به محله صفائیه، از موقعیت خوبی برخوردار است. این منطقه در محدوده ی جنوب شهر یزد قرار دارد و از شمال به بلوار مناجات، میدان توحید و… دسترسی دارد. از شرق به بلوار انبیا و از جنوب به خیابان امام هادی، خیابان وحی و… و همچنین به محله های فرهنگ، دخمه، شهرک گلستان، شهرک اندیشه دسترسی دارد.

خیابان ها و کوچه های املاک شهرک مهرآوران

املاک شهرک مهرآوران از کوچه ها و خیابان های بسیار منظمی تشکیل شده است. مهم ترین خیابان های شهرک مهرآوران شامل بلوار دفاع مقدس، بلوار امام هادی، بلوار صیاد شیرازی، بلوار مهر و بلوار شهیدان انتظاری می شود.

وسایل نقلیه عمومی در منطقه املاک شهرک مهرآوران

در شهر یزد وسایل نقلیه عمومی نقش بسیار مهمی را در جا به جایی مردم ایفا می کنند. در جای جای شهرک مهرآوران ایستگاه های اتوبوس بسیاری در نظر گرفته شده است که ساکنین می توانند به آسانی با استفاده از این امکانات بین شهرک مهرآوران و سایر نقاط شهر یزد جا به جا شوند. اتوبوس های شهرک مهرآوران پس از گذر از خیابان های شهرک در ابتدا به پایانه اتوبوس میدان اطلسی رسیده و پس از آن با عبور از خیابان تیمسار فلاحی در پایانه اتوبوس میدان شهدای محراب متوقف می شوند. همشهریان می توانند از پایانه اتوبوس میدان شهدای محراب به دیگر نقاط شهر یزد نیز سفر کنند.

جایگاه های سوخت در اطراف املاک شهرک مهرآوران

در داخل شهرک مهرآوران و اطراف این منطقه جایگاه های سوخت بسیاری وجود دارد به همین دلیل ساکنین و صاحبین وسایل نقلیه در این منطقه هیچ نگرانی بابت تامین سوخت وسایل نقلیه خود نخواهند داشت.

آپارتمان شهرک مهرآوران

آپارتمان های بسیار زیادی در شهرک مهرآوران ساخته شده است و همچنان آپارتمان های بسیار دیگری نیز در حال ساخت می باشند. مجتمع های مسکونی بسیار زیادی در شهرک مهرآوران ساخته شده اند به همین دلیل این منطقه بسیار مناسب افرادی است که به دنبال آپارتمان مناسب و نوساز برای سکونت خود هستند.

 خانه شهرک مهرآوران

در شهرک مهرآوران دارای خانه های ویلایی بسیار با معماری امروزی وجود دارد که برای فروش یا اجاره موجود می باشد. بیشترین خانه های ویلایی در فاز یک و دو شهرک مهرآوران و شهرک اندیشه ساخته شده است. خریداران می توانند متناسب با سلیقه خود بهترین املاک شهرک مهرآوران را در سایت سامان ملک یزد مشاهده و جهت مشاوره رایگان درخواست خو را ثبت نمایند.

قیمت خانه در شهرک مهرآوران یزد

قیمت خانه در شهرک مهرآوران یزد اکثراً توسط مشاورین املاک همان منطقه مشخص می گردد. ما به عنوان مشاورین سامان ملک یزد به شما توصیه می کنیم برای قیمت گذاری و خرید خانه شهرک مهرآوران حتما به قیمت کارشناسی ملک استناد نمایید. توجه داشته باشید قیمت املاک در فاز یک شهرک مهرآوران به نسبت سایر مناطق شهرک ارزش بالاتری دارد. البته ارزش خانه در شهرک مهرآوران به ابعاد و موقعیت قرارگیری بستگی زیادی دارد. به طور مثال خانه ای که بر اصلی خیابان داخل شهرک قطعا ارزش بالاتری نسبت به خانه ساخته شده در کوچه بن بست خواهد داشت.

زمین شهرک مهرآوران

خرید زمین در شهرک مهرآوران یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری بلند مدت بدون ریسک با سود دهی عالی است. افزایش ارزش افزوده و پیشرفت ساخت و ساز طی سال های اخیر در املاک شهرک مهرآوران فضای خوبی را برای فعالین حوزه املاک یزد در ضمینه ساخت و ساز و خرید و فروش زمین های این منطقه ایجاد کرده است. گروه مشاورین سامان ملک در کنار شماست تا با خیالی آسوده زمین های موجود در این منطقه را با یکدیگر مقایسه و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب نمایید.

مغازه شهرک مهرآوران

استقبال روز افزون از املاک شهرک مهرآوران و افزایش جمعیت این شهرک طی سال های اخیر فرصت مناسبی را برای راه اندازی کسب و کارهای محلی فراهم نموده است. با وجود محدود بودن تعداد مغازه های تجاری در شهرک مهرآوران و عدم تمایل مالکان املاک تجاری به فروش قیمت این نوع از املاک رشد چند برابری داشته است. تنوع و کیفیت بسیار خوب فروشگاه های شهرک مهرآوران و تراکم مناسب جمعیت باعث رونق املاک تجاری این منطقه شده است. افتتاح بوستان بزرگ مهرآوران و قراگیری شهرک در مسیر مناطق ییلاقی یزد نیز تاثیر بسزایی در این امر داشته است.

سبک معماری املاک شهرک مهرآوران یزد

سبک معماری خانه ها و املاک شهرک مهرآوران با توجه به تازه تاسیس بودن شهرک عمدتا دارای سبک های معماری به روز و ساختمان ها مهندسی ساز هستند. اگر شما به دنبال خانه هایی نوساز با امکانات امروزی هستید خانه های ویلایی و آپارتمان های شخصی ساز شهرک مهرآوران می توانند گزینه های بسیار مناسبی برای شما باشد.

مرکز امن و آنلاین معاملات ملکی

اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بهرام کیوانی

حتما حتما سامان ملک رو به دوستام معرفی میکنم تا اونا هم با کمک شما یه ملک خوب بخرن??

مدیر

بسیار خوشحالیم که تا این حد به مشاره ملکی سامان ملک اعتماد دارید

سحر رحیمی

در حال خرید ملک هستم و تا حالا به لطف زحماتتون تونستم نیمی از مسیر رو طی کنم.مشاورتون که حرف نداشت

مدیر
پاسخ به  سحر رحیمی

? لطف دارید

جهت مشاوره با شماره ” 09162167100 ” تماس گرفته و یا فرم روبرو را تکمیل نمایید.