پیش فروش آپارتمان لوکس فرحزاد تفت

سامان ملک | مرکز امن و آنلاین معاملات ملکی

متراژ ملک

متر
متر

تعداد اتاق خواب

از
از

آپارتمان شهرک مهرآوران یزد

یزد ، صفائیه ، شهرک مهرآوران
122m2
اتاق : 2
حمام : 1
یزد ، صفائیه ، شهرک مهرآوران
122m2
اتاق:2
حمام:1
یزد، صفاییه، شهرک مهرآوران
168m2
اتاق : 3
حمام : 1
یزد، صفاییه، شهرک مهرآوران
168m2
اتاق:3
حمام:1
یزد، شهرک مهرآوران
105m2
اتاق : 2
حمام : 1

آپارتمان شهرک مهرآورن یزد

آپارتمان شهرک مهرآوران یزد

آپارتمان شهرک مهرآوران یزد به دلایلی مانند نوساز بودن، موقعیت بسیار مناسب شهرک مهرآوران و نزدیک بودن این شهرک به منطقه صفائیه از ارزش بالایی برخوردارند. املاک مهرآوران یزد که در ضلع جنوبی شهر واقع شده است بلوک های ان در مناطقی مانند شهرک اندیشه، کوی آریا، شهرک فجر فرهنگیان و… واقع شده است. امروزه فعالین حوزه املاک یزد، سود سرمایه گذاری بر روی آپارتمان شهرک مهرآوران یزد را تضمینی می دانند.

ساخت و ساز آپارتمان شهرک مهرآوران

همانطور که به آن اشاره کردیم این منطقه از محله هایی است که به تازگی افتتاح شده به همین دلیل است که در این منطقه ساخت و ساز های زیادی را می توان مشاهده کرد. آپارتمان شهرک مهرآوران یزد به دلیل نوساز بودن و داشتن امکانات امروزی محل مناسبی برای زندگی می باشند. قطعه بندی زمین ها و ساخت آپارتمان شهرک مهرآوران یزد مطابق با استاندارد های به روز شهرسازی انجام شده است.

مشاورین املاک و آپارتمان مهرآوران یزد

 تازه تاسیس بودن این منطقه و محبوبیت نزد فعالین حوزه املاک یزد باعث شده تا در این منطقه دفاتر مشاوره املاک بسیاری وجود داشته باشد. فعالین حوزه ملک توصیه می کنند که خرید ملک و آپارتمان شهرک مهرآوران می تواند در بلند مدت سرمایه گذاری بسیار پر سودی برای خریداران باشد.

قیمت خرید آپارتمان شهرک مهرآوران

قیمت آپارتمان شهرک مهرآوران

همانطور که گفته شد می توان متوجه شد که ملک هایی که در این منطقه وجود دارند از ارزش بالایی برخوردارند. آپارتمان شهرک مهرآوران یزد نیز از این قاعده مستثنی نیستند بلکه هر روزه ارزش مالی آن ها در حال افزایش است. اکثر آپارتمان های ساخته شده در این منطقه بسیار شیک و نوساز هستند. امکاناتی رفاهی که برای آپارتمان شهرک مهرآوران یزد در نظر گرفته شده است بسیار مناسب سبک زندگی امروزی می باشد. همین دلایل باعث شده تا  قیمت آپارتمان شهرک مهرآوران تا حدی نسبت به آپارتمان های سایر مناطق شهر یزد بالاتر باشد. اما در کل عوامل زیادی  مانند: موقعیت، مساحت، سبک، کیفیت مصالح به کار رفته بر روی قیمت آپارتمان شهرک مهرآوران یزد تاثیر دارد.

قیمت اجاره آپارتمان شهرک مهرآوران

قیمت اجاره آپارتمان های این منطقه مانند دیگر مناطق تحت تاثیر تورم کمی بالا رفته است اما همچنان با این وجود می توان آپارتمانی با قیمت اجاره مناسب پیدا کرد. قیمت اجاره آپارتمان شهرک مهرآوران یزد همانند قیمت خرید آن ها بستگی به عوامل مختلفی مانند متراژ، طبقه، تعداد اتاق، امکانات، موقعیت دارد. شما می توانید با استفاده از وبسایت سامان ملک مناسب ترین آپارتمان در یزد را متناسب با نیاز و سلیقه خود پیدا کنید.

خرید و فروش آپارتمان شهرک مهرآوران یزد

همانگونه که گفتیم قیمت خرید و فروش به دلیل تورم کمی بالا رفته است به همین دلیل اکثر مردم ترجیح می دهند برای سرمایه گذاری های بلند مدت خود آپارتمان شهرک مهرآوران یزد را خریداری کنند. آپارتمان های شهرک مهرآوران به دلیل آن که در یکی از مناطق رو به رشد یزد واقع شده است یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری و سکونت است.

معماری آپارتمان شهرک مهرآوران یزد

همانطور که گفته شد آپارتمان های این منطقه به دلیل سال ساخت پایین و نوساز بودن بنا دارای معماری های امروزی و مدرن هستند. امکاناتی که در ساخت این آپارتمان ها به کار رفته است امکانات امروزی و بسیار مدرن می باشند. در طراحی و ساخت نمای آپارتمان شهرک مهرآوران یزد اکثرا از آجر سفال یزدی و یا آجر نسوز استفاده شده است.

فرصت های فراغت برای ساکنین آپارتمان شهرک مهرآوران

افراد بسیاری امروزه به فرصت های فراغتی که برایشان پیش می آید اهمیت می دهند به همین دلیل برایشان مهم است که در اطراف محل زندگیشان مراکزی برای تفریح و پر کردن اوقات فراغت وجود داشته باشد. در میان املاک مهرآوران به دلیل آن که در یکی از مناطق پر رونق شهر یزد واقع شده است مراکز تفریحی بسیاری وجود دارد که ساکنین به راحتی می توانند از آنها استفاده کنند.

پارک های نزدیک به آپارتمان شهرک مهرآوران یزد

در بالاتر نیز به این مسئله اشاره کردیم که در این منطقه مراکز و مکان های بسیاری وجود دارد که برای تفریح مناسب هستند. یکی از این مکان ها، پارک بزرگ مهرآوران می باشد. در نزدیکی آپارتمان شهرک مهرآوران پارک های بسیاری وجود دارد که ساکنین می توانند از آن ها برای تفریح خود استفاده کنند.

مراکز خرید در اطراف آپارتمان شهرک مهرآوران

مغازه های آپارتمان شهرک مهرآوران

در این منطقه مراکز تجاری و مراکز خرید بسیاری وجود دارد که باعث می شود ساکنین آپارتمان شهرک مهرآوران یزد به راحتی بتوانند از آن ها برای خرید های خود استفاده کنند. همچنین در سراسر این شهرک مغازه های بسیاری وجود دارد که می تواند به ساکنین کمک کند تا بدون نیاز به طی کردن یک مسافت طولانی خرید های خود را انجام دهند.

فرصت های فرهنگی برای ساکنین آپارتمان شهرک مهرآوران

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که رشد سطح علمی و فرهنگی خود و فرزندانتان اهمیت می دهید باید گفت که سکونت در این منطقه می تواند بسیار مناسب شما باشد زیرا در این منطقه آموزشگاه ها و کتابخانه های بسیاری وجود که می توانید از آن ها استفاده کنید.

دانشگاه های اطراف آپارتمان شهرک مهرآوران یزد

اگر شما دانشجو می باشید و یا در خانواده ی خود فردی را دارید که دانشجو می باشد می توان گفت که سکونت در این منطقه بسیار مناسب می تواند باشد زیرا که دانشگاه های بسیاری در نزدیکی این منطقه واقع شده اند. برخی از دانشگاه هایی که در نزدیکی این منطقه واقع شده اند عبارتند از دانشگاه جواد، دانشگاه یزد و دانشگاه جوادالائمه.

رستوران های اطراف آپارتمان شهرک مهرآوران یزد

نزدیکی به محله صفائیه یزد و وجود بوستان بزرگ مهرآوران باعث شده تا در این منطقه و اطراف آن رستوران های مختلفی وجود داشته باشد. وجود طیف مختلف رستوران ها در این منطقه باعث شده تا افراد مختلف با سلیقه های مختلف بتوانند از رستوران های این منطقه استفاده کنند.

مراکز درمانی در نزدیکی آپارتمان شهرک مهرآوران یزد

هر کسی ممکن است در زندگی خود نیاز داشته باشد تا به مراکز درمانی مراجعه کند. وجود مراکز درمانی مختلف در این مرکز باعث شده تا در مواقع نیاز و ضروری ساکنین مشکلی بابت مراجعه به مراکز درمانی نداشته باشند. همچنین در نزدیکی این منطقه بیمارستان شهید صدوقی نیز واقع شده است.

هتل های اطراف آپارتمان شهرک مهرآوران یزد

هتل های آپارتمان شهرک مهرآوران

برخی مواقع ممکن است افرادی قصد داشته باشند تا از خارج از این شهر قصد داشته باشند تا ملکی را برای خود معامله کنند. حال اگر در این منطقه هتل و یا اقامتگاهی وجود داشته باشد کمک بزرگی به این دسته از افراد می شود. در نزدیکی این منطقه چندین هتل مانند هتل ارگ، هتل صفائیه و هتل راه و ماه وجود دارد.

هتل ارگ جدید

هتل ارگ جدید یکی از هتل های برتر شهر یزد می باشد که در سال 1393 در نزدیکی دخمه زرتشتیان افتتاح شد. دخمه زرتشتیان یکی از بنا های تاریخی مشهور و گردشگری شهر یزد می باشد که در محدوده آپارتمان شهرک مهرآوران واقع شده است. موقعیت هتل ارگ در شهر یزد به دور از شلوغی های شهر و در منطقه ییلاقی واقع شده است که همین باعث خوش آب و هوا بودن موقعیت آن است. چشم انداز این هتل رشته کوه های شیرکوه اطراف آن است. نمای این هتل از آجر و کاهگل به صورتی مدرن است. این هتل تا مرکز شهر و مراکز خدماتی 10 دقیقه فاصله و همچنین تا فرودگاه 15 دقیقه فاصله دارد.

هتل راه و ما

یکی دیگر از هتل هایی که در محدوده آپارتمان شهرک مهرآوران واقع شده است هتل چهار ستاره راه و ما می باشد که در سال 1396 افتتاح گردید. این هتل موقعیت بسیار مناسبی را از لحاظ دسترسی به اماکن تاریخی و تفریحی دارد.

مدارس در اطراف آپارتمان شهرک مهرآوران یزد

وجود مدارس مختلف در نزدیکی محل زندگی می تواند به ساکنین کمک کند تا درباره ی تحصیل فرزند خود نگرانی خاصی نداشته باشند. در این منطقه مدارس مختلفی وجود دارد که ساکنین می توانند از آن ها برای تحصیل فرزند خود استفاده کنند.

خیابان های اصلی و آپارتمان شهرک مهرآوران یزد

خیابان های اصلی در اطراف آپارتمان مهرآوران

در میان املاک شهرک مهرآوران یزد خیابان ها و کوچه های بسیاری وجود دارد که در هر کدام از آنها ملک ها و آپارتمان های مختلفی وجود دارد. مهم ترین و اصلی ترین خیابان های این منطقه عبارتند از: بلوار دفاع مقدس، بلوار امام هادی، صیاد شیرازی و…

وسایل نقلیه عمومی در نزدیکی آپارتمان شهرک مهرآوران

امروزه وسایل نقلیه عمومی نقش مهمی را ایفا می کنند. شهر یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست. در سراسر این منطقه ایستگاه های اتوبوس بسیاری وجود دارد که ساکنین این منطقه می توانند از آن ها برای حمل و نقل خود استفاده کنند.

جایگاه های سوخت در اطراف آپارتمان شهرک مهرآوران

افراد و خانواده هایی که صاحب یک وسیله نقلیه باشند معمولا یک نگرانی بابت تامین سوخت وسیله اشان خواهند داشت. در منطقه شهرک مهرآوران یزد چندین جایگاه سوخت وجود دارد که ساکنین می توانند از آن ها برای تامین سوخت وسایل نقلیه خود استفاده کنند.

خانه شهرک مهرآوران یزد

در صورتی که شما برا سکونت خود خانه را به آپارتمان ترجیح می دهید باید گفت که در این منطقه خانه های بسیاری وجود دارد که برای فروش و یا اجاره قرار داده می شوند. شما می توانید با استفاده از وبسایت سامان ملک از آگهی های خرید و فروش خانه شهرک مهرآوران یزد مطلع شوید و یا خانه ی خود را برای فروش و یا اجاره ثبت کنید.

زمین شهرک مهرآوران یزد

زمین های بسیار زیادی در این منطقه وجود دارد که مناسب ساخت و ساز می باشند. خرید زمین شهرک مهرآوران یزد می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت و تضمینی باشد.

مغازه شهرک مهرآوران یزد

راه اندازی مغازه شهرک مهرآوران یزد به دلیل وجود تراکم جمعیت مناسب و رونق بالای شهرک از آینده خوبی برخوردار است.  ایجاد کسب و کار و یا گسترش آن در این منطقه می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

مرکز امن و آنلاین معاملات ملکی

اشتراک در
اطلاع از
11 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Sajadii

فکر نمیکردم بتونم آپارتمانی پیدا کنم که هم بزرگ باشه هم نمای خوبی داشته باشه
حتما شمارو به بقیه همکارانم معرفی میکنم??

مدیر
پاسخ به  Sajadii

سلام. مبارکتون باشه. ممنون از شما ??

لؤورایی

آپارتمانی که من اجاره کردم وقتی از داخل بیرون رو نگاه میکنم واقا حس خوبی بهم میده و ویوی خیلی جالبی داره
بسیار جذاب هستش

میرزایی زاده

بهتون پنجتا ستاره هم بدم کمه
خیلی از آپارتمانی که ازتون خریدم رضایت دارم
درجه یک بود مرسییی

مدیر

ممنون جناب میرزایی! شما به ما خیلی لطف دارید ?

هستی

بهترین سایت خرید و فروشی بود که تاحالا ازش دیدن کردم

مدیر
پاسخ به  هستی

??????

سحر ریاحی‌پور

داشتن یه آپارتمان در مهر اوران یکی از برنامه های من بود که به لطف شما عملی شد و الان واقعا دوسش دارم و خیلی زیباست

ساجدی

آپارتمانی تو شهرک مهرآوران هست که بشه پیش فروش کرد؟

مدیر
پاسخ به  ساجدی

سلام. فعلا در یزد متمع اپارتمانی برای پیش فروش نداریم. ولی میتونین اطلاعات مربوط به پیش فروش اپارتمان فرحزاد تفت رو در لینک زیر ببینید:
samanmelk.com/presale-of-taft-apartment/

رنجبریان

آپارتمان های سایت خیلی شیک و لاکچری هست و من خیلی دوست داشتم. و راحت تونستم انتخاب خوبی داشته باشم.

جهت مشاوره با شماره ” 09162167100 ” تماس گرفته و یا فرم را تکمیل کنید.