سامان ملک، اولین بازار امن آنلاین املاک

لوگوی خطی
بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک | سامان ملک

بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک کدامند؟

فهرست مطالب

اگر خواهان خرید ملکی در لاهیجان هستید، شناخت بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک بسیار اهمیت دارد. در کل خرید خانه یا ملک در بیشتر استان های ایران و به خصوص استان های شمالی مانند املاک گیلان، همیشه از حساسیت بالایی برخوردار است.

املاک شمال به دلیل جذابیت های دیدنی و طبیعی فوق العاده ای که دارند، توسط بسیاری از مردم کشور مورد توجه قرار می گیرند. در این مطلب از املاک سامان ملک به شما کمک می کنیم تا بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک را شناسایی نموده و خرید مطمئن تری را تجربه کنید.

اهمیت بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک

  1. کیفیت زندگی در لاهیجان Lajihan بسته به محله ای که در آنجا اقدام به خرید ملک می نمایید، می تواند متفاوت باشد. پس شناخت بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک مهم است. زیرا این شهر نیز همچون دیگر شهرها از محله های اصلی و قدیمی بسیاری برخوردار است. در محله های اصلی و قدیمی همانطور که مکان های دیدنی بسیاری وجود دارد، دسترسی به نیازهای زندگی نیز آسان تر خواهد بود. 
  2. با توجه به بودجه مورد نظرتان، لازم است بدانید که محله هایی که در قسمت جنوبی شهر، مناطق کوهپایه ای و حاشیه ای لاهیجان قرار دارند، معمولا از قیمت پایین تری برخوردار هستند.البته ارزان بودن قیمت ملک در این مناطق دلیل بر این نیست که بخش جنوبی لاهیجان شامل بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک نیست. تنها برخی فاکتورها منجر شده است تا قیمت آپارتمان شمال و سایر ملک ها در این مناطق نسبت به دیگر محله ها و خیابان های لاهیجان کمتر باشد.
  3. با توجه به شرایط و سلیقه خودتان، موقعیت گردشگری محله های لاهیجان برای خرید ملک را نیز باید بدانید. از آنجایی که لاهیجان یکی از شهرهای گردشگر پذیر در ایران است، معمولا قیمت خانه در آن نسبت به شهرهای دیگر بالاتر است.
  4. اگر بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک را بشناسید می توانید امکانات عمومی، تفریحی و خدماتی آن را بشناسید تا ملک بهتری انتخاب کنید. 
اهمیت شناخت بهترین محله های لاهیجان برای خرید ملک

معرفی بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک

از میان بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک باید به چند محله اصلی اشاره کنیم. محله میدان، محله کاروانسرا، محله اردوبازار، محله خومر کلایه یا خمیر کلایه، محله گابنه، محله پرده سر، محله شعربافان و محله امیر شهید. تمامی این محله ها از جمله محله های اصلی و قدیمی در شهر لاهیجان هستند. محله خومر کلایه از قدیمی ترین محله های شهر لاهیجان است که زمانی خانه حاکم در این محله قرار داشته است. 

لاهیجان به عنوان عروس شهرهای شمالی، از محله های خاص و متنوع بسیاری برخوردار است. هر یک از این محله ها می توانند محلی مطلوب و مناسب برای سکونت باشند. تنها مسئله ای که هنگام بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک باید به آن توجه کنید، هدف شما از خرید ملک در محله مورد نظر است.

ممکن است شخصی تمایل داشته باشد در منطقه اعیان نشین لاهیجان ملک خریداری کرده و سکونت نماید. در حالی که برخی دیگر به دنبال محله ای آرام و کم هزینه برای خرید آپارتمان لاهیجان سکونت باشند. 

محله شیخ زاهد

از جمله بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک باید به محله شیخ زاهد اشاره کنیم. این محله از جمله محله های لاکچری نشین با تراکم کم در شهر لاهیجان است. البته باید بگوییم هر کسی توانایی خرید ویلا و آپارتمان در این منطقه را نخواهد داشت.

علت بالا بودن هزینه و قیمت ملک در این محله، رقابت است. همچنین فضای سبز و بکری که در این منطقه وجود دارد نیز می تواند یکی دیگر از دلایل بالا بودن قیمت ملک در این منطقه به شمار رود. 

خیابان کارگر

خیابان کارگر لاهیجان یکی دیگر از بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک است. این محله اعیان نشین نیز هزینه و قیمت بالایی دارد و تنها افراد خاصی می توانند برای سکونت در این محله اقدام به خرید ملک نمایند.

افرادی که هزینه رهن و اجاره یک آپارتمان لوکس را با بالاترین قیمت دارند، می توانند در خیابان کارگر لاهیجان اقدام به اجاره یا رهن مسکن نمایند. در اصل باید خیابان کارگر در لاهیجان را به عنوان یکی از محلات مرفه نشین و لوکس در بالای شهر به شمار آوریم. 

از آنجایی که محبوبیت این محله در میان مردم بسیار زیاد است، قیمت رهن، اجاره و خرید ملک در خیابان کارگر با مناطق بالای شهر تهران برابری می کند. پس تنها افرادی می توانند در این محله مرفه نشین سکونت نمایند، که بتوانند هزینه های بالای رهن و اجاره مسکن را تقبل کنند. در غیر این صورت بهتر است به سراغ محله های دیگری روند که هم از جذابیت برخوردار است و هم هزینه رهن و اجاره کمتری در بر دارد.

محله گلستان و شیطان کوه

در کنار تمامی این محله ها از بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک، باید به منطقه خوش نشین های لاهیجان نیز اشاره کنیم. در این محله ها هیچ محدودیت قیمتی برای خرید ملک و آپارتمان وجود ندارد. افرادی که صرفا به دنبال منطقه خوش نشین در شهر لاهیجان هستند، بهتر است به سراغ محدوده شیطان کوه و محله گلستان روند.

این محله‌ها زیبایی و امکانات عالی دارند. به صراحت می توانیم محله گلستان را محله خوشنام و شیک شهر لاهیجان معرفی کنیم. 

sheitan-kooh-lajijan

محله مهرگان

در نهایت باید به محله مهرگان به عنوان یکی دیگر از بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک زوج های جوان اشاره کنیم. قیمت خانه در این خیابان نه ارزان و نه گران قیمت است. اما از آنجایی که در نزدیکی پارک جنگلی میرصفا و دانشگاه آزاد لاهیجان قرار دارد، خیابان پر رفت و آمدی به شمار می رود.

زوج های جوانی که تمایل دارند زندگی خود را آغاز کنند و در ابتدای زندگی سرمایه گذاری موفقی داشته باشند، می توانند این منطقه را برای سکونت و خرید ملک انتخاب کنند. 

محله میدان

محله میدان محله ای عالی برای دسترسی به بازار شهر لاهیجان است. می توان در این محله به راحتی به بازار لاهیجان دسترسی داشت و خریدهای خود را انجام داد. به طور کلی تمامی محله های لاهیجان از شرایط مطلوبی برای زندگی برخوردار هستند و می توانیم تمام آنها را از جمله بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک به شمار آوریم. 

زکیاگوراب و لیالستان

اگر از بودجه بیشتری برخوردار هستید و تمایل دارید بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک را انتخاب کنید، می توانید به سراغ بازکیاگوراب در بخش غربی لاهیجان و لیالستان در بخش شرقی لاهیجان مراجعه کنید. هر دوی این محله ها با داشتن طبیعت عالی و زیبا رضایت افراد بسیاری را به خود جلب می کنند. 

محله شیشه گران

محله شیشه گران شاید از جمله محله های اعیان نشین و گران قیمت نباشد، اما محبوبیت بسیاری برای زندگی در میان مردم دارد.

افرادی که در این محله اقدام به خرید ملک می نمایند، بدون هیچ دغدغه ای می توانند از خدمات شهری بهره مند شوند. زیرا خیابان شیشه گران از رستوران ها، کافه ها، مراکز خرید کوچک و بزرگ، فروشگاه ها و … بسیاری برخوردار است. از این رو افرادی که در این خیابان سکونت می نمایند بدون هیچ دغدغه ای می توانند نیازهای زندگی خود را تامین کنند.

معرفی بهترین محله‌های شهر لاهیجان برای خرید ملک

آیا زندگی در لاهیجان مشکلات و معایبی هم دارد؟

هر استان و شهرستانی که برای زندگی انتخاب می کنید، حتی اگر بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک را هم بشناسید، هم دارای مزیت و هم دارای معایب است.

  1. از میان معایب زندگی در لاهیجان باید به شرجی بودن این شهر در ماه های مرداد و خرداد اشاره کنیم. افرادی که به هوای شرجی عادت ندارند، ممکن است در ابتدای نقل مکان به این شهر با مشکل مواجه شوند.
  2. لاهیجان شاید زیبایی های بسیار زیادی داشته باشد و بتوان موارد بسیاری از بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک را شمرد، اما از نظر سینما و تئاتر در شرایط مطلوبی قرار ندارد. البته شاید بهتر است بگوییم علت نبود سینما و تئاتر در این شهر، وجود مکان های تفریحی بسیار متنوع است. مردم برای این که زمان خود را به بهترین شکل سپری کنند، به جای سینما به طبیعت می روند و بی نهایت لذت می برند.
  3. باید به بارانی بودن این شهر در بیشتر فصول سال نیز اشاره کنیم. البته این مسئله ممکن است تنها برای برخی از انسان ها آزار دهنده باشد. اما برای افراد دیگر بسیار هم لذت بخش باشد. پس نمی توانیم بگوییم بارانی بودن این شهر یکی از معایب بزرگ به شمار می رود. اما می تواند به عنوان یکی از معایب نیز بیان گردد. 

املاک سامان ملک، راهنمای با تجربه خرید ملک شمال

پیدا کردن بهترین محله های شهر لاهیجان برای خرید ملک کار سختی نیست. اگر بهترین مشاور املاک را در کنار خود داشته باشید نه تنها املاک مناسبی به شما معرفی می شود، بلکه بهترین فرصت های سرمایه گذاری را هم پیدا می کنید و به این ترتیب سرمایه شما در جهت مناسب هدایت می شود.

خرید املاک شمال که امروزه به عنوان سرمایه گذاری محسوب می شود، باید با صبر و حوصله انجام شود. عجله در این زمینه به هیچ عنوان به نفع شما نبوده و ممکن است باعث ضرر و زیانتان نیز بشود.

امیدواریم این مطلب از سامانه انلاین املاک سامان ملک برای شما مفید بوده باشد. اگر برای خرید املاک لاهیجان به کمک نیاز داشتید می توانید با مشاوران املاک مجرب ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری در :

دسته بندی املاک

این مطالب را هم حتما بخوانید

در دنیای شلوغ و پر هیاهوی امروز که بسیاری از افراد به دنبال مکانی آرام و دور از شلوغی شهر هستند، ویلای شهرکی با ارائه...
در این مطلب از مجله املاک سامان ملک به بررسی نکات کلیدی در مورد فسخ قرارداد اجاره، اعم از میزان مبلغ خسارت، زمان فسخ قرارداد...
سند پنج برگی چیست، سندی است که به عنوان "سند رسمی" نیز شناخته می‌شود و یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین اسناد ثبتی در کشورمان است.
در این مقاله به مقایسه ویلای جنگلی و ساحلی پرداختیم و مزایا و معایب هرکدام را به صورت جداگانه بررسی کردیم و به سوالات متداولی...
اشتراک در
اطلاع از
8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
خاتمی

خونه دوست من در محله کاشف شرقیه! همه آپارتمان هاش نوساز هستن

samanmelk
پاسخ به  خاتمی

محله کاشف شرقی در لاهیجان مناسب کسانی است که عاشق هیاهوی زندگی شهری هستند و از سرعت بالای زندگی لذت می‌برند. محله کاشف شرقی در بخش مسطح شهر لاهیجان واقع شده است و از مناظر طبیعی و سرسبز معمول لاهیجان در آن خبری نیست. برای خرید آپارتمان لاهیجان میتونین روی لینک زیر کلیک کنین:
https://samanmelk.com/shomal-estates/gilan-estates/lahijan-estates/apartment-lahijan/

فاطمه معصومی

طبق گفته شما محله شیشه گران میتونه انتخاب درستی برای افرادی که بودجه کمی دارن باشه.مرسی بابت راهنمایی عالیتون

samanmelk

سلام. مثل هر شهر دیگه ای محلاتی که در وسط شهر واقع هستند، اکثرا املاکشون قیمت های مناسب تری دارن

زینب عسکری

ببخشید اگه کسی بودجه کافی داشته باشه بخش شمالی لاهیجان بهتره برای خرید آپارتمان یا بخش جنوبی؟

samanmelk
پاسخ به  زینب عسکری

سلام. شما علاوه بر بودجه باید فاکتورهای دیگه رو هم در نظر بگیرین. به طور کلی محلات کارگر و شیخ زاهد اعیان نشین و گران هستند. اما محله شیشه‌گران محبوب‌ترین محله لاهیجان برای زندگی است. چون بدون دغدغه به خدمات شهری دسترسی دارید. خیابان شیشه‌گران مملو از کافه، رستوران، فروشگاه، آموزشگاه زبان و مراکز خرید کوچک و بزرگ است.

زابلی

سلام. مطالب خیلی خوب بود آشنایی با محله های لاهیجان خیلی برای سفرم لازم بود.

samanmelk
پاسخ به  زابلی

ممنون. خوشحالیم که براتون مفید بوده.

جهت مشاوره با شماره ” 09162167100 ” تماس گرفته و یا فرم را تکمیل کنید.