سامان ملک، اولین بازار امن آنلاین املاک

لوگوی خطی
درباره بالاشهر یزد

بالا شهر یزد کجاست؟

فهرست مطالب

در این مطلب از مجله سامان ملک می خواهیم درباره بالاشهر یزد صحبت کنیم. خیلی از افراد که قصد خرید ملک در یزد را دارند، از مشاوران املاک ما درباره خانه‌های بالاشهر یزد اطلاعات می خواهند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مطلب را گرداوری کنیم تا به افرادی که قصد خرید خانه در یزد را دارند برای تصمیم گیری بهتر در انتخاب محل زندگی کمک کنیم.

برای ارائه مشاوره رایگان ملکی، از ساعت 9 صبح تا 10 شب در خدمت شما هستیم، کافی است با شماره زیر تماس بگیرید:

نام مناطق بالاشهر یزد

یزد یکی از شهرهای گردشگری و باستانی شناخته شده در کشور است که آب هوای گرم و خشکی، قنات و چاه آب بسیار و خانه و سازه‌های خشتی زیادی دارد. می توان گفت قیمت خانه در یزد به نسبت دیگر شهرها مناسب‌ر است. امروزه مهندسان معمار با الگو گرفتن از معماری باستانی قدیمی طرح و نمایی بسیار جذاب و خاصی در مناطق بالاشهر یزد اجرا کرده اند که هم بافت شهری حفظ شود و هم مدرنیته در معماری خانه‌ها ورود کند.

 1. اگر شما قصد زندگی در شهر یزد را دارید، بهتر است بدانید که گرانترین منطقه یزد، محله صفائیه یزد است. ساخت خانه‌های ویلایی و آپارتمانی بسیار شیک و با متراژ بالا باعث شده قیمت خانه در صفاییه یزد از دیگر مناطق بالاشهر یزد بیشتر باشد. صفائیه بالاشهر یزد جزو مناطق اعیان نشین است.
 2. یکی دیگر از منطقه‌های بالاشهر یزد، محله بلوار جمهوری یزد است که از سه راه حکیمیان آغاز شده و تا دروازه قران شهر یزد ادامه دارد. این منطقه جز یکی از خیابان های پر از امکانات و دسترسی به تمام مراکز تجاری و رفاهی است. قیمت ملک در بلوار جمهوری یزد به نسب صفاییه مناسب تر است. اگر قصد خرید خانه در خیان های بالاشهر یزد را دارید، بلوار جمهوری گزینه مناسبی برای زندگی با آرامش است. 
 3. به جز دو محله بالاشهر یزد یعنی صفاییه و بلوار جمهوری در شمال و جنوب یزد، خیابان مسکن و شهرسازی و خیابان کاشانی نیز از مناطقی است که قیمت خانه های آن بسیار بالا است و بیشتر یزدی های اعیان و اصیل طرفدار خانه های این محله ها هستند. ولی خب جزو بالاشهر محسوب نمی شود.

بهترین محله های یزد در منطقه صفائیه، بلوار جمهوری، خیابان مسکن و خیابان کاشانی قرار دارند.در ادامه این مقاله از مجله سامان ملک به اسم خیابان های بالاشهر یزد خواهیم پرداخت.

آگهی فروش اپارتمان یزد، عمارت همای 180 متری با شرایط پرداخت ویژه

اسم خیابان‌های بالاشهر یزد

خیابان‌های بالا شهر یزد در مناطق بالاشهر یزد قرار دارند.

خیابان‌های معروف صفاییه عبارتند از: خیابان ملاصدرا، خیابان وزیری، خیابان جهاد، خیابان شهیدان نیرنگ، خیابان پژوهش، بلوار دانشگاه، بلوار صیاد شیرازی، خیابان منتظر فرج، خیابان تیمسار فلاحی، خیابان جواد الائمه

 می‌توانید محل دقیق این خیابان‌ها را با سرچ کلمه “صفاییه یزد” در گوگل مپ به راحتی ببینید👇

خیابانهای بالا شهر یزد در صفائیه

بلوار جمهوری یزد یک بلوار طولانی است و بیشتر شامل کوچه های معروفی مثل کوچه شرق، کوچه شاداب، کوچه مسجد پیغمبر و کوچه یاسمن، کوچه شمس، کوچه رهبر، خیابان وکیل، کوچه نگاران کوچه مهنور است. بلوار استقلال و خیابان وکیل جزو بلوار جمهوری محسوب نمی شوند ولی آسان ترین راه دسترسی به آن ها از طریق جمهوری است.

 می توانید محل دقیق این خیابان ها را با سرچ کلمه ” بلوار جمهوری یزد” در گوگل مپ به راحتی ببینید👇

اسم خیابان های بالاشهر یزد در جمهوری

خیابان مسکن و شهرسازی که در بین یزدی ها به خیابان یا محله مسکن معروف است، بین خیابان کاشانی یزد و خیابان سلمان فارسی قرار دارد. از خیابان ها و کوچه های معروف نزدیک خیابان مسکن می توان به کوچه عارف و خیابان صحرا اشاره کرد که هر دو از مکان های گران و لوکس برای خرید ملک در یزد به شمار می آیند.

 می توانید محل دقیق این خیابان ها را با سرچ  خیابان مسکن و شهرسازی یزد در گوگل مپ به راحتی ببینید.

گرانترین منطقه یزد و محله های لوکس

از جمله گرانترین محله های یزد و نام مناطق بالا شهر یزد عبارتند از:

جمهوری:

 1. کوچه شرق
 2. کوچه شاداب
 3. کوچه شمس
 4. کوچه نگاران
 5. خیابان وکیل

صفاییه:

 1. میدان کاج
 2. خیابان عدالت
 3. بلوار پروفسور حسابی
 4. خیابان تیمسار فلاحی
 5. بلوار دانشگاه
 6. خیابان وزیری
 7. خیابان ملاصدرا
 8. خیابان مجدالعلما
 9. خیابان میرداماد
 10. کوی اساتید
 11. بلوار جوان
 12. جواد الائمه
 13. مثلثی کوثر
 14. شهرک پزشکان قندی
 15. خیابان بوعلی
 16. خیابان حافظ
 17. پشت پارک آزادگان
 18. خیابان شهید کریمی
مشاوره رایگان خرید ملک در یزد

نکات مهم برای خرید خانه در محله‌های خوب یزد

۱. تحقیق کنید: ابتدا باید محله‌های مختلف یزد را برای خرید خانه بررسی کنید. شما می‌توانید این اطلاعات را از دفاتر مشاوره املاک، سایت‌های املاک و مستغلات، نقشه‌های شهری و همچنین از مردم محلی به دست آورید.

۲. سلیقه خود را در نظر بگیرید: باید سلیقه خود را در نظر بگیرید. شاید برای شما محله‌ای ایده‌آل باشد که برای دیگران مناسب نباشد. بنابراین، به دنبال محله‌ای باشید که با سلیقه شما همخوانی دارد.

۳. امکانات محله را بررسی کنید: باید امکانات موجود در محله مورد نظر خود را بررسی کنید. این امکانات می‌تواند شامل ایستگاه‌های اتوبوس، مراکز خرید، بانک‌ها، داروخانه‌ها، پارک‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها و … باشد.

۴. نزدیکی به مراکز شهری: اکثر افراد ترجیح می‌دهند در محله‌ای زندگی کنند که به مراکز شهری نزدیک باشد. بنابراین، اگر این یکی از الزامات شماست، باید بررسی کنید که آیا محله‌ای که در آن می‌خواهید خانه بخرید، به مراکز شهری نزدیک است یا خیر.

۵. امنیت محله: امنیت محله برای اکثر خانواده‌ها اهمیت دارد. بنابراین، قبل از خرید خانه باید مطمئن شوید که محله امنی است. می‌توانید این موضوع را با مردم محلی و نیروهای انتظامی بررسی کنید.

۶. تراکم جمعیت: تراکم جمعیت می‌تواند بر کیفیت زندگی در محله تأثیر بگذارد. بنابراین، باید بررسی کنید که تعداد افرادی که در محله زندگی می‌کنند، چقدر است.

۷. هزینه خرید خانه: باید قبل از خرید خانه، هزینه‌های مربوط به خرید، نگهداری و نگهداری آن را محاسبه کنید. باید بررسی کنید که آیا می‌توانید این هزینه‌ها را پرداخت کنید یا خیر.

۸. بازدید از خانه: باید خانه‌هایی که قصد خرید آن‌ها را دارید، بازدید کنید. بررسی کنید که آیا خانه‌ها در وضعیت خوبی هستند و آیا نیاز به تعمیرات دارند یا خیر. پیشنهاد می کنیم حتما مقاله نکات بازدید از ملک را بخوانید.

۹. مشاوره با یک مشاور املاک حرفه ای: برای خرید خانه، بهتر است با یک کارشناس مسکن مشورت کنید. او می‌تواند به شما کمک کند که محله‌ای که در آن خانه را خریداری می‌کنید، مناسب شماست یا خیر.سامانه املاک سامان ملک با متتخصصان مجرب در زمینه املاک در این زمینه همراه شماست!

در کل، خرید خانه در محله‌های خوب و جاهای باکلاس یزد به عنوان یک تصمیم بسیار مهم باید با دقت و بررسی‌های لازم صورت گیرد. امیدوارم این راهنمای جامع به شما در خرید خانه در یزد کمک کند.

اگر قصد خرید خانه در یزد را دارید و می خواهید با محله های بالاشهر یزد آشنا شوید، مشاورین املاک سامان ملک برای مشاوره رایگان ملکی در خدمت شما هستند👇

سوالات متداول

1. کدام مناطق صفاییه پیشرفت کرده و کدام ها قراراست پیشرفت داشته باشند؟

مناطقی که پیشرفت کردند، بافت اصلی خود صفاییه هستند. که هنوز هم جای پیشرفت برا این مناطق هست زیرا این منطقه با ساخت اپارتمان ها و ویلاهای لاکچری در حال نوسازی است.
شهرک های تازه تاسیس در حاشیه صفاییه رشد و آینده بهتری دارند، مثل شهرک پردیس (شن و ماسه)، شهرک مهرآوران، شهرک فراز، شهرک طوبی و …

2. قیمت خانه های صفاییه با جمهوری چه تفاوتی دارد؟

برای مقایسه خانه ها در صفاییه و جمهوری باید بگوییم که خواهان خرید خانه های صفائیه نسبت به جمهوری سه برابر بیشتر است. قیمت املاک صفائیه نیز تقریبا دو برابر املاک جمهوری است.
هم چنین روند ساخت و ساز و پیشنهاد سرمایه گذاری در صفاییه بیشتر از جمهوری است.

اشتراک گذاری در :

دسته بندی املاک

این مطالب را هم حتما بخوانید

در این مطلب از مجله املاک سامان ملک به بررسی نکات کلیدی در مورد فسخ قرارداد اجاره، اعم از میزان مبلغ خسارت، زمان فسخ قرارداد...
سند پنج برگی چیست، سندی است که به عنوان "سند رسمی" نیز شناخته می‌شود و یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین اسناد ثبتی در کشورمان است.
در این مقاله به مقایسه ویلای جنگلی و ساحلی پرداختیم و مزایا و معایب هرکدام را به صورت جداگانه بررسی کردیم و به سوالات متداولی...
در این مطلب از مجله سامان ملک توضیح می‌دهیم که تهاتر ملک چیست، سپس شرایط و قوانین انجام این روش آشنا خواهید شد.
اشتراک در
اطلاع از
5 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نیما غلامی

من از وقتی توی یزد دانشجو شدم فهمیدم چقدر تفاوت بین بالا شهر و پاینن شهر یزد زیاده، هم امکاناتش و هم املاکش خیلی با هم فرق دارن. من میخوام خونه بگیرم واسه همین میخواستم بیشتر با محله های یزد اشنا بشم. مقاله محله های یزدتون هم خیلی به من کمک کرد.

samanmelk
پاسخ به  نیما غلامی

سلام. می تونین از مشاوره رایگان هم برای خرید ملک در یزد کمک بگیرید.

شکری

من برای خرید خونه در یک محله متوسط ازتون مشاوره گرفتم و االان خیلی راضی هستم. ممنون از سامان ملک

samanmelk
پاسخ به  شکری

مبارکتون باشه جناب شکری. باعث افتخار ماست 🌹🌹

یاشار

قصد سفر به شهر یزد را داشتیم با اطلاعات این سایت و مناطقی که گفتید همه جاهای دیدنی را رفتیم و واقعا لذت بردیم. ممنون

جهت مشاوره با شماره ” 09162167100 ” تماس گرفته و یا فرم را تکمیل کنید.