سامان ملک، اولین بازار امن آنلاین املاک

لوگوی خطی

گرانترین خانه های جهان کدامند ؟؟!!

در دنیا خانه هایی وجود دارند که جزو گرانترین خانه های جهان محسوب می شوند. افراد بسیاری شاید علاقه داشته باشند تا با گرانترین خانه ها آشنا شوند و حتی صاحبین آن ها را بشناسند. در این مقاله از وبسایت سامان ملک به شناخت برخی از گرانترین خانه های جهان، از مجلل ترین پنت هاوس ها گرفته تا کاخ های بزرگ جهان می پردازیم.

1. باغ های کنزینگتون - Kensington Gardens

باغ های کنزینگتون

یکی از بزرگترین و گرانترین خانه های جهان، باغ های کنزینگتون است که در منطقه Billionaires Row، یکی از مناطق اعیانی لندن واقع شده است. این ملک 128 میلیون دلاری متعلق به یکی از بزرگترین میلیاردرهای هندی، به نام لاکشمی میتال است. لاکشمی میتال رئیس و مدیر عامل بزرگترین شرکت سازنده فولاد در جهان است.

مساحت باغ های کنزینگتون تقریبا برابر 5000 متر مربع است و در ابتدای قرن نوزدهم بنا شده است. این عمارت در ابتدا دو خانه نیمه مستقل بوده که توسط داوود خلیلی، سازنده آن به یک عمارت واحد تبدیل شده است. این عمارت 12 اتاق خواب، استخر سر پوشیده، حمام های ترکی و فضای کافی برای پارک کردن 20 خودرو را دارد.

قبل از اینکه میتال این ملک را خریداری کند، باغ های کنزینگتون متعلق به خانواده های بسیار مشهور و ثروتمندی مانند خانواده روتشیلد از نجیب زادگان یهودی، داوود خلیلی و برنی اکلستون بوده است.

2. کاخ عشق - Palazzo di Amore

کاخ عشق

جای تعجب نیست که یکی از گرانترین خانه های جهان را می توان در بورلی هیلز کالیفرنیا یافت. کاخ عشق 195 میلیون دلاری متعلق به یک از کارآفرینان موفق املاک و مستغلات به نام جف گرین است و تقریباً 49000 متر مربع مساحت دارد. ویلا به سبک مدیترانه ای ساخته شده و دارای 12 اتاق خواب، 23 حمام، تعداد زیادی استخر شنا، زمین تنیس، آبشارها و همچنین 27 گاراژ برای پارک اتومبیل است.

اگر به مهمانی علاقه مند هستید بد نیست بدانید این خانه یک سالن رقص بزرگ گردان نیز دارد. کاخ عشق به طور کلی بیشتر به خانه تفریحی شباهت دارد تا خانه شخصی. اما می توانیم به شما اطمینان دهیم که یکی از گرانترین خانه های جهان است. 

3. خانه الیسون - Ellison Estate

این ملک که قطعا یکی از گرانترین خانه های جهان است ارزش 200 میلیون دلاری دارد و متعلق به لری الیسون، بنیانگذار اوراکل یکی از ثروتمندترین مردان جهان است. مساحت این خانه به طور دقیق 23 هکتار است که قطعا بیش از یک خانه را شامل می شود.

در داخل محوطه خانه الیسون چای خانه مجلل و گرمابه اعیانی و یک دریاچه ساخته شده توسط انسان پیدا خواهید کرد. بیشتر طراحی این ملک تحت تأثیر فرهنگ ژاپن است و از کاخ امپراطورهای ژاپنی الگو گرفته. البته جای تعجب نیست چون این خانه توسط پل دریسكول كه معمار و معلم بودایی ذن بود طراحی شده است.

در سراسر محوطه درختان بسیار گران قیمتی مانند شکوفه های گیلاس، افرا، بلوط و چوب های قرمز را پیدا خواهید کرد.

4. عمارت فایرفیلد - Four Fairfield Pond

عمارت فایرفید

شما نمی توانید لیستی از گرانترین خانه های جهان داشته باشید و خانه ای در شهر نیویورک داخل این لیست نباشد. این خانه 248 میلیون دلاری متعلق به ایرا رنت تاجر میلیاردر آمریکایی،  رئیس و مدیرعامل گروه Renco یک شرکت سرمایه گذاری هلدینگ در زمینه ذوب و تولید فولاد است. این خانه 63 هکتاری مجهز به 29 اتاق خواب، 39 حمام، اتاق ناهار خوری بزرگ، زمین بسکتبال، زمین تنیس و سه استخر است.

برای تأمین انرژی عمارت فایرفیلد، به یک نیروگاه عظیم نیاز دارد. خوشبختانه این خانه یک نیروگاه تولید برق اختصاصی در محل قرار دارد. جالبه بدونید فایرفیلد گاراژی برای جا دادن یکصد خودرو دارد.

5. قصر حباب ها - Les Palais Bulles از گرانترین خانه های جهان

قصر حباب ها

عمارت 390 میلیون دلاری قصر حبابها از گرانترین خانه های جهان است که توسط معمار مجارستانی آنتی لوواگ طراحی و بین سالهای 1978 تا 1989 ساخته شد. نام مستعار آن الهام گرفته از اتاق های گردی است که به سمت دریای مدیترانه ساخته شده اند.

لوواگ برای طراحی این خانه از خانه های قدیمی الگو گرفته که به نحوی فوق العاده ارتقاء یافته و راحتی های بی نظیری را در خود جای داده است. به عنوان مثال این ملک دارای سه استخر شنا، باغ های متعدد و یک آمفی تئاتر 500 نفری است که در پایین دامنه کوه اجرا شده است. در حال حاضر کاخ حباب متعلق به پیر کاردین، طراح مد فرانسوی ایتالیایی الاصل است.

6. ویلای لس سدرس - Villa Les Cèdres

ویلای لس سدرس

این عمارت با شکوه 450 میلیون دلاری در سنت ژان کپ کشور فرانسه قرار دارد. اولین بار در سال 1830 ساخته و توسط پادشاه لئوپولد دوم بلژیک در سال 1904 خریداری شد. این ملک تقریباً در 35 هکتار باغ واقع شده و نام آن از درختان سرو بسیاری که در آن قرار دارد گرفته شده است.

این خانه از 14 اتاق خواب تشکیل شده و همچنین دارای یک استخر شنا به اندازه المپیک و یک اصطبل اسب بسیار بزرگ است. در داخل لوسترهای کریستالی ، کارهای چوبی طلا کاری شده ، نقاشی های رنگ روغن قرن نوزدهم و یک کتابخانه با روکش چوب مشاهده می کنید. که 3000 جلد کتاب در این کتابخانه نگهداری می شود.

7. ویلای لئوپولد – Villa Lepolda

ویلای لس سدرس

این ویلای 750 میلیون دلاری متعلق به همسر یکی از بانکداران برزیلی لبنانی به نام ادموند صفرا است. این خانه 50 هکتاری دارای 11 اتاق خواب ، 14 حمام ، یک گلخانه تجاری ، باند فرود هلی کوپتر. آشپزخانه در فضای باز و یکی از بهترین استخرهای شناست که موجب شگفتی می شود.

این ملک به خودی خود مشهور است، زیرا مکان ضبط  فیلم آلفرد هیچکاک در سال 1955 بود. فیلم مشهوری به نام  To Catch a Thief. نام این خانه از مالک اول خود یعنی لئوپولد دوم پادشاه بلژیک گرفته شده است و در سال 1920 توسط معمار آمریکایی ، کدمان جونیور  دوباره طراحی شد.

8. آنتیلا – Antilla

ساختمان آنتیلا

این عمارت یک بیلیون دلاری در بمبئی هند واقع شده است. این ملک برای موکش آمبانی، رئیس و مدیر عامل Reliance Industries Limited. مالک 500 شرکت سرمایه گذاری کلان و ثروتمندترین فرد هند ساخته شده است.

این ساختمان 37000 متر مربع در همسایگی تپه Cumballa بمبئی واقع شده است و در ارتفاعی چشمگیر 27 طبقه دارد. همچنین برای مقاومت در برابر زلزله ای به بزرگی 8 ریشتر ساخته شده است.

در داخل خانه، شش طبقه را می بینید که صرفاً به محل نگهداری ماشین اختصاص یافته است. یک ایستگاه خدمات برای اتومبیل ها، یک معبد، یک سالن سینما با 50 صندلی و 9 آسانسور. این عمارت همچنین دارای مرکز آبگرم ، سه باند فرود هلی کوپتر ، سالن رقص و استودیوی یوگا ، اتاق بستنی و سینماهای متعدد است.

9. کاخ باکینگهام - Buckingham Palace

کاخ باکینگهام

این کاخ از گرانترین خانه های جهان و متعلق به خانواده سلطنتی انگلیس است که یکی از چند ملک مجلل در مجموعه آنها است.

این کاخ در شهر وست ، لندن قرار دارد. شامل 775 اتاق ، 78 حمام ، 92 دفتر است. عمارت باکینگهام از سال 1873 اقامتگاه رسمی خانواده سلطنتی بوده است.

10. جزیره پامپکین کی، فلوریدا - pumpkin key,Florida

جزیره پامپکین کی فلوریدا

شاید افراد بسیاری باشند که علاقه به زندگی در یک جزیره داشته باشند. زندگی در جزیره برای افراد می تواند یک زندگی رویایی باشد که در آن می توانند به ماهی گیری، استراحت در ساحل و مهمانی بپردازند. جزیره کی لارگو جزیره ایست با وسعت 10.52 هکتار در آیالت فلوریدای آمریکا. این ملک و جزیره که جزو گرانترین خانه های جهان می باشد قیمتی حدود 95 میلیون دلار دارد. این خانه و جزیره در سال 2020 به عنوان یکی از گرانترین خانه های جهان عنوان شد که شامل یک ساختمان سه خوابه که ساختمان اصلی جزیره می باشد، دو کلبه سرایداری، آپارتمان مهمان و همچنین یک زمین تنیس می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده این ملک به یک تفرجگاه ساحلی نیز با عمق 5.5 متر نیز مجهز می باشد

امیدواریم از خواندن مقاله گرانترین خانه های جهان Most Expensive Houses In the World و دیدن تصاویر عمارت های باشکوه لذت برده باشید.

دسته بندی املاک
جدیدترین املاک سامان ملک

این مطالب را هم حتما بخوانید

تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت امری حساس و پر اهمیت است، زیرا قرارداد مشارکت در ساخت، تمامی قوانین، مسئولیت‌ ها و وظایف طرفین در ارتباط...
بررسی تفاوت ویلا شهری و روستایی، برای افرادی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. ویلای روستایی...
برای خرید ویلا روستایی می توانید به صورت آنلاین از وب سایت سامان ملک اقدام داشته باشید. هم چنین می توانید از مشاوره های سامان...
مشارکت در ساخت یک موضوع مهم در صنعت ساخت و ساز است. گاهی اوقات کسی که صاحب یک خانه گلنگی یا زمین است، آن را...
اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسام پور

از قصز حبابی خوشم اومد و دربارش بیشتر سرچ کردم:(یک سالن انتظار با ظرفیت ۳۵۰ نفر به همراه اتاق‌هایی برای ریلکسیشن، سالن استراحت با چشم اندازی رویایی و استخرها و فضای سبزی با مساحتی در حدود ۹۱.۴۹۳ فوت مربع، از دیگر امکانات مناسب قصر حباب هاست.)بنظرم شماهم بیشتر درباره این اثر فوق العاده جست و جو کنید واقعا جالب و شگفت انگیزه

مدیر
پاسخ به  حسام پور

سلام. ممنون از اطلاعات خوبی که با ما به اشتراک گذاشتین?

ندا اسلامی

چیزایی که درباره قصر حباب ها شنیدم ادمو متعجب میکنه.خیلی جالبه و حتی عکس هاشم دیدم که از داخل شبیه این میمونه که درون یه حباب توی دریا هستی.

سینا حسینی

کاش ایران هم یکی از این عمارت ها و املاک لوکس داشت.چندتا دیگه از این عمارت ها هم داخل وب سایت های دیگه پیدا کردم که اونا هم محشر بودن 🙂 پیشنهاد میکنم بیشتر درباره این خانه های گران قیمت بخونید جابلن

جهت مشاوره با شماره ” 09162167100 ” تماس گرفته و یا فرم را تکمیل کنید.